Poduszki gryczane

Poduszki z łuskami gryki

Poduszka z łuskami gryki

Poduszka z łuskami gryki

Poprawiają jakość snu, pozostają chłodne, dopasowują się do kształtu ciała. Fizjologiczne, antyalergiczne – nie uczulają. Mogą je używać dorośli i dzieci. To doskonała alternatywa dla zwykłych poduszek. W 100% naturalne, bawełniane lub lniane, wypełnione łuskami gryki. Nowa jakość w Twojej sypialni.

Doskonałe poduszki do spania. Jeżeli masz problemy ze snem – być może taka poduszka jest właśnie dla Ciebie. Ludzie, którzy zaczęli na nich spać zostają przy nich, nie wracają do zwyczajnych poduszek.

Spanie na takiej poduszce jest całkowicie nowym doznaniem. To coś zupełnie innego niż to, do czego przyzwyczailiśmy się do tej pory. Ta poduszka da nam poczucie stabilności pod głową. Można ją w dużym stopniu kształtować. Te poduszki są naturalne!

Robimy je z naturalnej bawełny. To najlepsza tkanina pościelowa. Poduszka gryczana lekko szeleści podczas każdego ruchu. To naturalny odgłos, do którego ucho człowieka szybko się przyzwyczaja.

Oprócz bawełny, do produkcji naszych poduszek używamy także polskiego lnu. Naturalny, bez dodatkowych składników. Len jako jedna z niewielu tkanin z czasem wygląda coraz lepiej. Po kilku praniach staje się bardziej miękki i wygodny.

Nie jest łatwo znaleźć naturalne poduszki do spania. Mimo, że możemy użyć terminu naturalne do dowolnej rzeczy, którą sobie wymyślimy, to jednak jeśli przyjrzymy się temu bliżej – ten termin może niewiele mieć wspólnego z prawdą.

Oto podstawowe cechy poduszek z łuskami gryki:

  • te poduszki są chłodne – trudno nagrzewają się od ciepła naszego ciała
  • ergonomiczne – dobrze układają się pod głową i karkiem
  • przepuszczają powietrze – pomiędzy łuskami powietrze może swobodnie przepływać
  • odporne na drobnoustroje i grzyby
  • nie powodują uczuleń i alergii – nie znamy przypadków uczuleń na łuskę gryki
  • bezpieczne dla środowiska – nie wymagają utylizacji po całkowitym zużyciu

Poduszki gryczane w sklepie >>>